Kontakta oss

Huvudkontor och tillverkning i Mälardalen Tillverkningsenhet i Göteborg
Kvartsgatan 19 Elementvägen 4
749 40 Enköping 437 36 Lindome
Tel order: 0171-478051 ​Tel order: 0171-451202

Team Member

Annette Jarl

Försäljningschef/Marknadschef
0171-47 80 59
annette@crenna.se
Team Member

Roine Pettersson

Produktionschef
0171-47 80 57
roine.pettersson@crenna.se
Team Member

Mats Pettersson

Montagechef
0171-45 12 01
mats.pettersson@crenna.se
Team Member

Linus Broaar

Säljare Östergötland, Småland
0725-16 99 61
linus.broaar@crenna.se
Team Member

Jessiqa Öberg Tillbom

Kalkylator
0171-47 80 50
jessiqa@crenna.se
Team Member

Jesper Eriksson

Ordermottagare Göteborg
0171-451202
jesper.eriksson@crenna.se
Team Member

André Ahlström

Säljare
0171-451204
andre.ahlstrom@crenna.se
Team Member

Tomas Eriksson

Säljare Göteborg - med omnejd
070-666 91 01
tomas.eriksson@crenna.se
Team Member

Per Ljungberg

Ordermottagare
0171-47 80 51
per.ljungberg@crenna.se
Team Member

Jouko Lempinen

Konstruktör
0171-47 80 54
jouko.lempinen@crenna.se
Team Member

Birgitta Palmquist-Andersson

Ekonomiansvarig
0171-47 80 53
birgitta@crenna.se
Vänligen respektera: Alla införsäljningssamtal undanbedes.
Skicka ett mail till oss istället med FYI: Inköp ”Ditt ärende” i ämnesraden.