Kontakta oss

 

HUVUDKONTOR 

 
Kvartsgatan 19
749 40 Enköping
Växel: 0171 - 47 80 50
 
 
 

   ​  

               

        

  TILLVERKNINGSENHETER

    ENKÖPING
 
     Kvartsgatan 19
     749 40 Enköping
     Order: 0171 - 47 80 51
 
     LEVERANSER ÖVER HELA SVERIGE
 

 

GÖTEBORG
 
Elementvägen 4
427 36 Lindome
Order: 031 - 13 00 50
 
LEVERANSER PÅ VÄSTKUSTEN
 
   

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VI PÅ KONTORET

Team Member

Annette Jarl

Försäljningschef/Marknadschef
0171-47 80 59
annette@crenna.se
Team Member

Roine Pettersson

Produktionschef
0171-47 80 57
roine.pettersson@crenna.se
Team Member

Mats Pettersson

Montagechef
0171-45 12 01
mats.pettersson@crenna.se
Team Member

Jessiqa Tillblom

Kalkylator
0171-47 80 58
offert@crenna.se
Team Member

Maria Wallén

Kalkylator
0171-45 12 07
offert@crenna.se
Team Member

Tomas Eriksson

Säljare Göteborg - med omnejd
070-666 91 01
tomas.eriksson@crenna.se
Team Member

Joakim Nordberg

Ordermottagare
0171-47 80 51
order@crenna.se
Team Member

Jesper Eriksson

Ordermottagare Göteborg
031-13 00 50
jesper.eriksson@crenna.se
Team Member

Jouko Lempinen

Konstruktör
0171-47 80 54
jouko.lempinen@crenna.se
Team Member

Philip Fredriksson

Inköpare
0171-45 12 44
philip@crenna.se
Team Member

Birgitta Palmquist-Andersson

Ekonomiansvarig
0171-47 80 53
birgitta@crenna.se
Vänligen respektera: Alla införsäljningssamtal undanbedes.
Skicka ett mail till oss istället med FYI: Inköp ”Ditt ärende” i ämnesraden.


KONTAKT

HK och tillverkning i Mälardalen
Crenna Plåt AB
Kvartsgatan 19
749 40 Enköping

Tel order 0171-47 80 51
Mail: order@crenna.se

 

Tillverkningsenheten i Göteborg
Crenna Plåt AB
Elementvägen 5
437 36 Lindome

Tel order 0171-45 12 02
Mail: order@crenna.se